zpsmuz.pl

LAUREACI III M IĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MŁODYCH SKRZYPKÓW„BĘDĘ WIRTUOZEM”
Kraków, 5 – 8 listopada 2015



GRUPA I

I miejsce MARIANNA PAZHIK Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie,  nauczyciel: Sylwia Morasiewicz – Michna

II miejsce NADIA HANNA STANISŁAWSKA Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy nauczyciel: Konrad Dragan

III miejsce MAŁGORZATA KUBÓW Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Głubczycach nauczyciel: Janusz Gajownik

IV miejsce MILENA PIOTROWICZ Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie nauczyciel: Lilianna Adamska
DOBROCHNA ROSZKOWSKA Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie nauczyciel: Swietłana Białostocka

Wyróżnienia:  EMILIA DASZKIEWICZ Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie,  nauczyciel: Rafał Daszkiewicz GRZEGORZ CHMIEL Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie nauczyciel: Swietłana Białostocka


GRUPA II

I miejsce BOHDAN LUTS Specjalistyczna Szkoła Muzyczna im. Salomei Kruszelnickiej  we Lwowie (Ukraina) nauczyciel: Mariya Hereha

II miejsce GABRIELA BALCEREK Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2  im. Tadeusza Szeligowskiego nauczyciel: Karina Gidaszewska
HANNA ROGOŻA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2  im. Tadeusza Szeligowskiego nauczyciel: Karina Gidaszewska

III miejsce MILENA PIORUŃSKA Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy nauczyciel: Konrad Dragan

Wyróżnienia:  MAGDALENA KRUCZAŁA Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach nauczyciel: Dorota Pietras
BARBARA KŁOPOCKA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. Fryderyka Chopina  we Wrocławiu nauczyciel: Magdalena Płociennik, LAURA KOŚCIELSKA Szkoła Muzyczna I st. w Wieliczce nauczyciel; Maria Sobeńko


GRUPA III


I miejsce BARBARA ŻOŁNIERCZYK Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia  im. Mieczysława Karłowicza nauczyciel: Karina Gidaszewska

II miejsce AGNIESZKA WOJTOWICZ Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia  im. Mieczysława Karłowicza nauczyciel: Karina Gidaszewska

III miejsce ZOFIA KOZŁOWSKA Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie nauczyciel: Maciej Chowaniec

Wyróżnienia: JAN KARPAŁA Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie nauczyciel: Maciej Chowaniec, KAYA KOTARSKA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia  im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi nauczyciel: Mariusz Zieliński, DOMINIKA WIERCIOCH Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia  im. Fryderyka Chopina w Krakowie nauczyciel: Piotr Marciak


GRUPA IV


I miejsce MARTA GIDASZEWSKA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia  im. Mieczysława Karłowicza nauczyciel: Karina Gidaszewska BARTOSZ SKIBIŃSKI Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia  im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi nauczyciel: Łukasz Błaszczyk

II miejsce NATALIA NOWAK Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie nauczyciel: Krzysztof Wojczuk

III miejsce GABRIELA GRABOŃ Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Wandy Kossakowej  w Sanoku nauczyciel: Robert Naściszewski
AGATA MIŁOŚ Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia  im. Mieczysława Karłowicza nauczyciel: Karina Gidaszewska
BARBARA SŁOMIAN Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia  im. Mieczysława Karłowicza nauczyciel: Karina Gidaszewska



NAGRODY SPECJALNE

Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie gamy BOHDAN LUTS
Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie kaprysu Henryka Wieniawskiego BOHDAN LUTS
Nagroda za najlepsze wykonanie etiudy Charles Dancla     BARBARA ŻOŁNIERCZYK