zpsmuz.pl

Laureaci

 

 

 

LAUREACI

 

 

 

VIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

 

 

 

CZYTANIA NUT GŁOSEM

 

 

 

dla uczniów szkół muzycznych II stopnia

 

 

 

 

 

I MIEJSCE  

 

 

 

Barbara GRZYBEK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

Nauczyciel: mgr Dorota Bywalec

 

 

 

II MIEJSCE (ex aequo) 

 

 

 

Anna CHRUŚCIEL

 

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie

Nauczyciel: mgr Krzysztof Kania

 

 

Olivia BUJNOWICZ

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

 

III MIEJSCE

 

 

 

Patryk PFEIFER

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I I II st. im. F. Chopina w Bytomiu

Nauczyciel: mgr Magdalena Podstawska

 

 

 

I wyróżnienie 

 

 

 

Franciszek SIWY

 

Diecezjalna Szkoła Organistowska II st. w Gliwicach

Nauczyciel: mgr Maciej Łoś

 


II wyróżnienie

 

 

 

Angelika MALERCZYK


Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

 

III wyróżnienie 

 

 

 

Jakub KOPEĆ

 

Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Skierniewicach

Nauczyciel: mgr Agnieszka Mikołajczyk

 

 


Wyróżnienie za najlepsze wykonanie pieśni: 

 

Patryk PFEIFER

 

Wyróżnienie za najlepiej wykonany dwugłos atonalny: 

 

Angelika MALERCZYK






 

 

 


LAUREACI

 

VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

 

CZYTANIA NUT GŁOSEM

 

dla uczniów szkół muzycznych II stopnia

 

 

 

 

I MIEJSCE 


Piotr  PUDEŁKO 

POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

nauczyciel: Aldona Swoboda

 

 

II MIEJSCE 


Sulamita  ŚLUBOWSKA  

PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze

nauczyciel: Mariusz  Cel

 

 

III MIEJSCE (ex aequo) 

 

Jakub KUSZLIK   

PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie

nauczyciel:  Magdalena Silberring

 

Judyta KLUZA  

POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie

nauczyciel: Jolanta  Machała

 

 

 

 

I wyróżnienie

Joanna BARWACZ 

ZSM im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie

 

II wyróżnienie

Joanna JANAS 

ZPSMuz. im. M. Karłowicza w Krakowie

 

III wyróżnienie (ex aequo)

Łukasz DRIAŃSKI 

ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

 

Maria BABICZ

ZPSMuz. im. M. Karłowicza w Krakowie

 

 

 

 

Wyróżnienie za najlepsze wykonanie chorału J. S. Bacha

 

Maciej  WOLNY

SSM II st. w Żywcu

 

 

Wyróżnienie za najlepsze wykonanie pieśni

 

Piotr  PUDEŁKO

POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

 

 

Wyróżnienie za najlepiej wykonany polifoniczny dwugłos

 

Piotr PUDEŁKO

POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach

 

Sulamita ŚLUBOWSKA 

PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze

 

 

 

 

 

                          Kraków, 22.11.2014                                              dr Jadwiga M. Hodor

 

 

 

LAUREACI

VI  OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU CZYTANIA  NUT  GŁOSEM
dla uczniów szkół muzycznych II stopnia


I miejsce:
Julia MITAS
(PSM I i II st. Cieszyn) z klasy mgr Witolda Raszki

II miejsce:
Piotr PUDEŁKO
(POSM II st. Katowice) z klasy mgr Aldony Swobody

III miejsce:
Magdalena SKWIERCZYŃSKA
(ZPSM NR 4 Warszawa) z klasy mgr Magdaleny Hruszwickiej

 


I wyróżnienie:
Joanna FOLTYN
(PSM I i II st. Jastrzębie-Zdrój) z klasy mgr Doroty Kwiatoń-Strzeleckiej

II wyróżnienie:
Jakub KUSZLIK
(PSM II st. Kraków) z klasy dr Agnieszki Draus

III wyróżnienie (ex aequo):
Agnieszka KACZMARCZYK
(POSM II st. Kraków) z klasy mgr Małgorzaty Pintal

Judyta KLUZA
(POSM II st. Kraków) z klasy mgr Jolanty Machały

Wyróżnienia za najlepsze wykonanie dwugłosowego przebiegu rytmicznego:
Jakub KUSZLIK, Julia MITAS, Magdalena SKWIERCZYŃSKA, Mateusz ZAWROT, Łukasz DRIAŃSKI

Wyróżnienie za najlepsze wykonanie pieśni:
Joanna FOLTYN

Wyróżnienie za najlepiej wykonany polifoniczny trzygłos:
Julia MITAS

 

Kraków, 23.11.2013                                                             dr Jadwiga Hodor

 

 

 

LAUREACI

 V OGÓLNOPOLSKIEGO

KONKURSU  CZYTANIA  NUT  GŁOSEM

(w kolejności uzyskanej punktacji):

 

 

KRASZEWSKI  Jakub                   ZSM Szczecin

GRZYBACZ  Dominika                 PSM II st. Kraków 

KORUS  Jadwiga                           ZSM Tarnów

ŚLUBOWSKA  Sulamita               PSM II st. Jelenia Góra

DOBROWOLSKA  Ada                 ZPSM Warszawa

SŁONINA  Marcin                          ZSM Tarnów

OLBORSKA  Klaudia                    ZPSM Warszawa

PATRYKUS  Marta                        ZPOSM Warszawa

WIECZOREK  Anna                      POSM Katowice

CYNKAR  Paulina                          ZSM Krosno

KACZMARCZYK  Agnieszka        POSM II st. Kraków 

 

 

 

I miejsce:  Jakub  Kraszewski

II miejsce:   Dominika Grzybacz

                                                                                   III miejsce:  Jadwiga  Korus

 

Wyróżnienia: 

Sulamita  Ślubowska

Ada  Dobrowolska

 Marcin Słonina

 

Kraków, 23.11.2012                                                    dr Jadwiga M. Hodor

                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAUREACI

 IV OGÓLNOPOLSKIEGO

KONKURSU  CZYTANIA  NUT  GŁOSEM

(w kolejności uzyskanej punktacji):

 

I miejsce

 Sylwia Zakrzewska

ZSM im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

 

II miejsce

Aleksandra Steczkowska

ZPSMuz. im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

 

III miejsce

 Dominika Grzybacz

PSM II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie

 

 

 

I wyróżnienie

Anna Korczyńska

POSM II st. im. Fryderyka Chopina  w  Krakowie

 

II wyróżnienie (ex aequo):

Maciej Bałenkowski

ZSM  im. Oskara Kolberga w Radomiu

 

Marcin Słonina

ZSM w Tarnowie

 

III wyróżnienie (ex aequo):

Sulamita Ślubowska

PSM I i II st. im.Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze

 

Jakub Kraszewski

                                                                            ZSM w Szczecinie