zpsmuz.pl

VIII OKCzNGł: harmonogram przesłuchań etapu pierwszego

 

 


PRZESŁUCHANIA  ETAPU  PIERWSZEGO

 

 

 

26. 11. 2015 (czwartek)

 

 

 

 

 

 

godz. 10.00

 

Olivia Bujnowicz

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

godz. 10.20

 

Aleksandra HAŁACZKIEWICZ

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

godz. 10.40

 

Angelika MALERCZYK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

godz. 11.00

 

Barbara GRZYBEK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Dorota Bywalec

 

 

godz. 11.20

 

Julia NIKOLISZAK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Aldona Swoboda

 

 

godz. 11.40

 

Beata OGRYZEK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Dorota Bywalec

 

 

przerwa

 

 

godz. 12.20

 

Natalia PŁONKA

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Aldona Swoboda

 

 

godz. 12.40

 

Franciszek SIWY

 

Diecezjalna Szkoła Organistowska II st. w Gliwicach

Nauczyciel: mgr Maciej Łoś

 

 

godz. 13.00

 

Maciej WOLNY

 

Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Żywcu

 

Nauczyciel: mgr Zofia Ilczuk

 

 

godz. 13.20

 

Jakub KOPEĆ

 

Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Skierniewicach

 

Nauczyciel: mgr Agnieszka Mikołajczyk

 

 

przerwa

 

 

godz. 15.00

 

Kinga Nowak

 

Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie

 

Nauczyciele: dr Agnieszka Draus i mgr Magdalena Silberring

 

 

godz. 15.20

 

Patryk PFEIFER

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I I II st. im. F. Chopina w Bytomiu

 

Nauczyciel: mgr Magdalena Podstawska

 

 

godz. 15.40

 

Anna CHRUŚCIEL

 

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie

 

Nauczyciel: mgr Krzysztof Kania

 

 

godz. 16.00

 

Łukasz DRIAŃSKI

 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach

 

Nauczyciel: mgr Anna Maciejewska

 

 

 

 

 

Ogłoszenie listy uczestników II etapu nastąpi 26.11.2015 około godz. 16.45

 

 

 

(po zakończeniu przesłuchań etapu I)

 

 

 


 

II etap rozpocznie się 27.11.2015 (piątek) o godz. 9.00