zpsmuz.pl

HARMONOGRAM KONKURSU

III MIĘDZYNARODOWY  KONKURS  MŁODYCH SKRZYPKÓW

dla dzieci i młodzieży szkół muzycznych I i II st.

BĘDĘ WIRTUOZEM 

Kraków 5 - 8 listopada 2015 r.

Harmonogram

 

5.11.2015 /czwartek/

 

10.00 – 11.00 inauguracja

11.30 – 13.30 przesłuchania grupy IV

KRYSTYNA DULEMBA

MARTA GIDASZEWSKA

GABRIELA GRABOŃ

JULIA KOPACKA

KAROLINA MARKS

NATALIA MIERZWA

AGATA MIŁOŚ

DOMINIKA MURZYN

13.30 – 15.30 przerwa obiadowa

 

15.30 – 17.30 przesłuchania grupy IV

 

MARCIN NAWARA

NATALIA NOWAK

KORNELIA MARIA RADZISZEWSKA

BARTOSZ SKIBIŃSKI

BARBARA SŁOMIAN

JOANNA STREMBICKA

ANNA TOPORKIEWICZ

VIRA BILYACHAT

18.00 ogłoszenie wyników grupy IV

 

18.00 – 20.00 lekcje mistrzowskie


6.11.2015 /piątek/

 

9.00 – 10.30 przesłuchania grupy III

 

JULIA BŁACHUTA

WOJCIECH CHMIELEWSKI

ALEKSANDRA DZIURA

MARIA GOCEL

JAN KARPAŁA

KAYA KOTARSKA

10.30 – 10.45 przerwa

 

10.45 – 12.00 przesłuchania grupy III

 

ZOFIA KOZŁOWSKA

ANNA RYDZ

DOMINIKA WIERCIOCH

AGNIESZKA WOJTOWICZ

BARBARA ŻOŁNIERCZYK

12.30 ogłoszenie wyników grupy III

 

12.30 – 15.00 przerwa obiadowa


16.00 – 19.00 lekcje mistrzowskie

 

7.11.2015 /sobota/


10.00 – 11.00 przesłuchania grupy II

 

GABRIELA BALCEREK

BARBARA KŁOPOCKA

LAURA KOŚCIELSKA

MAGDALENA KRUCZAŁA

IZABELA KRZYSTEK

BOHDAN LUTS

11.00 – 11.15 przerwa

 

11.15 – 12.15 przesłuchania grupy II

 

KAMILA MALCZYK

MILENA PIORUŃSKA

HANNA ROGOŻA

JULIA SAWIŃSKA

EMILIA WISŁOCKA

ELŻBIETA ZIAJKA

12.45 ogłoszenie wyników grupy II

 

13.00 – 15.00 przerwa obiadowa


15.00 – 16.30 przesłuchania grupy I

 

GRZEGORZ CHMIEL

JERZY CHMIEL

MARIA CHORĄŻY

EMILIA DASZKIEWICZ

MICHALINA KRÓL

MAŁGORZATA KUBÓW

WERONIKA MAZOŃ

WIKTORIA OCHEL

MARIANNA PAZHIK

MILENA PIOTROWICZ

 

17.00 – 20.00 lekcje mistrzowskie


8.11.2015 /niedziela/


9.30 – 11.00 przesłuchania grupy I

 

DOBROCHNA ROSZKOWSKA

AGATA SERWIN

WIKTORIA SPÓLNIK

KATARZYNA SROGA

NADIA HANNA STANISŁAWSKA

OLGA SZCZEŚNIAK

EMIL SZYMAŃSKI

EMILIA WŁODARCZYK

KATARZYNA ZIAJKA

11.30   ogłoszenie wyników grupy I

 

12.00   spotkanie uczestników konkursu i ich opiekunów z jurorami

12.30   koncert laureatów