zpsmuz.pl

Plan dnia otwartego

            DZIEŃ OTWARTY ZESPOŁU PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH                           
            IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W KRAKOWIE               

 

 

ROZPOCZĘCIE –  GODZ. 9.30       SALA KONCERTOWA (budynek A)

WYSTĘP ZESPOŁU PERKUSYJNEGO

przygotowanie           ŻANETA SEWERYN

 

GODZ. 10.30             SALA RYTMICZNA B207

POKAZ RYTMICZNY – UCZNOWIE KLAS II OSM I st.

przygotowanie           KINGA NIEBRZYDOWSKA

 

GODZ. 12.00             NOWA SALA KAMERALNA (budynek B)

RECITAL  ALEKSANDRY DZIOBY – SKRZYPCE, VI OSM II

 przygotowanie KRZYSZTOF WOJCZUK

 

GODZ. 13.00 – 13.30             NOWA SALA KAMERALNA (budynek B)

WYSTĘP UCZENNIC KLASY SKRZYPIEC LILIANNY ADAMSKIEJ

 

LEKCJE OTWARTE

 

PRZEDMIOT            NAUCZYCIEL                                             GODZINA                            SALA 

FORTEPIAN               BARBARA FECZKO                                    9.30 – 12.00                            B103   

                             MARCIN KOZIAK                                       10.00 – 13.00                          A122  

                             MAŁGORZATA PODSTAWSKA – SKAŁA            11.00 – 13.30                          A119

                             DOROTA MOLISZEWSKA                             12.00 – 13.30                          A124

ORGANY                   ŁUKASZ M. MATEJA                                  10.00 – 11.00                          A86

SKRZYPCE                KATARZYNA DRAK                                    9.30 – 11.00                             A98    

                             LESZEK DZIERŻĘGA                                11.30 – 13.30                          A105

                             MAŁGORZATA PIETRUSZKA                      12.00 – 13.30                          A103  

ALTÓWKA                MARIA BRODZICKA -SATORA                    10.30 – 13.30                          A97

WIOLONCZELA          FRANCISZEK PALL                                 9.30 – 11.30                            B204

                             MARTA NAGAWIECKA                             11.30 – 13.30                          A99

KONTRABAS            MAREK MIECKOWSKI                               9.30 – 13.30                            C050

GITARA                   ANDRZEJ MODRZEJEWSKI                       11.00 – 13.30                          C041

                            ANDRZEJ DZIOBA                                 12.00 – 13.30                          A80

FLET                      LILIANNA HORODECKA                          9.30 – 11.00                            A113

                            BRONISŁAW ZAJĄC                              10.30 – 13.30                          A88

OBÓJ                     SYLWIA TOMERA – DŁUGOSZ                 10.00 – 13.30                          C022

KLARNET                DEZYDERIUSZ BORONI                          9.30 – 11.00                            C011

                           KATARZYNA MARCZAK                           11.00 – 12.30                          C032

                           ANDRZEJ ZAJĄC                                   12.30 – 13.30                          C012  

FAGOT                  ADAM MRÓZ                                         10.30 – 12.30                          C021

TRĄBKA                 MICHAŁ BYLICA                                     9.30 – 10.50                            A91

                           PIOTR NOWAK                                       10.50 – 12.00                          A92

                           PAWEŁ WIĘCŁAW                                   12.00 – 13.30                          A79

PUZON/TUBA          WACŁAW FULAR                                     9.30 – 13.30                            B203

                           TOMASZ GAJEWSKI                                9.30 – 13.30                            B203                          

SAKSOFON             IGNACY STOJEK                                     9.30 – 12.30                            B104

                           KRZYSZTOF WŁODARCZYK                       12.30 -13.30                            C032

PERKUSJA              ŻANETA SEWERYN                                    9.30 - 10.30                             A94

                                    PIOTR KANIA                                         11.00 – 12.00                          A94 

                           LESZEK ŻUREK                                       12.00 – 13.30                          A93    

AKORDEON             GRZEGORZ ŚPIEWAK                               10.00 – 14.00                          A90

ŚPIEW SOLOWY       ANNA PLEWNIAK                                     10.00 – 13.30                          A123

                                                           

PRÓBY OTWARTE

 

ORKIESTRA SYMFONICZNA „KRAKOWSKA MŁODA FILHARMONIA”    

TOMASZ CHMIEL - dyrygent

godz. 10.00– 13.00                             sala koncertowa (budynek A)

 

ZESPÓŁ WOKALNY I CHÓR KRAKOWSKIEJ MŁODEJ FILHARMONII                     

MAREK KLUZA - dyrygent

godz. 10.00 – 12.00                            nowa sala kameralna (budynek B)

 

ZESPÓŁ SAKSOFONOWY   prowadzenie  IGNACY STOJEK

godz. 9.30 – 12.30                              sala B104

 

ZESPÓŁ WIOLONCZELOWY         prowadzenie FRANCISZEK PALL

godz. 9.30 – 11.30                              sala B204

 

TRIO INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH          prowadzenie TOMASZ GAJEWSKI

godz. 11.00                                        sala B203

 

PREZENTACJE

 

POKAZ FILMU O SZKOLE „ŚWIAT PEŁEN MUZYKI”

budynek B , korytarz I p.

 

POKAZ NAGRAŃ KONCERTOWYCH SZKOLNEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ „KRAKOWSKIEJ MŁODEJ FILHARMONII”

budynek B, korytarz II p.

 

KONSULTACJE

 

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. NAUCZANIA                               godz. 10.00 – 13.00         sekretariat bud. B

PEDAGOG SZKOLNY                                                         godz.  9.30 – 13.30    

PSYCHOLOG SZKOLNY                                                     godz. 10.00 – 13.30                 B027

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ                        godz. 10.00 – 13.30                 BB24

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY                                                  godz. 11.00 – 13.30                 B012

NAUCZYCIEL INFORMATYKI (MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA       

PODANIA ON-LINE)                                                         godz. 10.00 – 12.00                 A107

 

 

NAUCZYCIELE KSZTAŁCENIA SŁUCHU

 

OSM I st.                     ALICJA KRAWCZYK                                               godz. 10.00 – 13.00                 A060

PSM I st.                     MARIOLA GRUZA                                                  godz. 11.30 – 13.30                 B207

OSM i PSM II st.         MAGDALENA WIKTORCZYK – DZIOBA                          godz.  9.30 – 11.30                  B102

 

 

PODCZAS DNIA OTWARTEGO CZYNNE BĘDĄ RÓWNIEŻ BIBLIOTEKA ORAZ SEKRETARIAT