zpsmuz.pl

GODZINY COTYGODNIOWYCH KONSULTACJI DLA RODZICÓW 2017/2018

  1.  Adamiszyn Ewa            -     środa  15 – 15.00
  2.  Banaś Paulina               -     piątek 14.00 – 14.30
  3. Chanek Robert              -    wtorek 10.45 – 11.30
  4.  Cholewa Agnieszka      -    wtorek 12.25 – 13.10
  5.  Ciesielska Marta           -    poniedziałek 13.10 – 13.40
  6.   Dyląg Paweł                  -    wtorek 8.20 – 8.45
  7.   Fular Ewa                      -     środa  00 – 8.45
  8.  Godzicka Justyna         -    czwartek 13.10 – 13.45
  9. Hodor Jadwiga             -    czwartek 13.10 – 13.30
  10. Ilnicka Anna  -   czwartek 13.10 – 14.00
  11. Jerzmanowska Małgorzata - poniedziałek 13.10 – 13.45
  12. Kalarus-Grabowska Renata - piątek 7.30 – 8.00
  13. Kondratowicz-Matoga Katarzyna – środa 13.15 – 14.00
  14. Krakowska-Wróblewska Ilona -  piątek 8.10 – 8.45
  15. Krawczyk Alicja       - czwartek  30 – 14.15
  16. Kubacka Anna - poniedziałek 13.10 – 13.40
  17. Kurcz Barbara -  środa  30 – 14.10
  18. Kurowska Marzena   - wtorek 13.30 – 14.15
  19. Lis Maciej (o. Jakub) - wtorek 11.35 – 12.20
  20. Lubaszewska Maria   - środa  10 – 8.45
  21. Lubojańska Karolina    - środa 12.25 – 13.00
  22. Malinowska Anna    - czwartek 14.10 – 15.00
  23. Mielniczek Arkadiusz    - poniedziałek 13.10 – 14.00
  24. Nagawiecka Krystyna   - poniedziałek 12.30 – 13.10
  25. Niebrzydowska Kinga - środa 14.15 – 15.00
  26. Niedbał Alina    -  czwartek 11.35 – 12.20
  27. Opozda Joanna -  środa 8.15 – 8.45     
  28. Orłowska Marzena -  wtorek 13.15 – 13.45
  29. Oświęcimska Beata -  poniedziałek 13.15 – 13.50
  30. Pałka Marcin   -  czwartek 12.30 – 13.15
  31. Peszat Tomasz     -  czwartek 8.10 – 8.45
  32. Pikor-Boczek Anna   -  czwartek 8.00 – 8.45
  33. Pilch-Kasprzyk Barbara -  środa 15.00 – 15.45
  34. Piskorz Mirosław      -   piątek 15.00 – 15.20
  35. Piwowar Anna   -   środa 12.25 – 13.10
  36. Pleśniarska Kinga -   poniedziałek 8.15 – 8.45
  37. Pudełko Weronika -  czwartek 9.35 – 10.45
  38. Sudek Agata       - czwartek 12.30 – 13.15
  39. Sułek Justyna      - wtorek 13.15 – 14.00
  40. Szymanowski Grzegorz  - piątek 15.00 – 15.30
  41. Tarkowska Katarzyna     - piatek 14.15 – 15.00
  42. Tokarska Anna (s. Nikola) - środa 35 – 12.20
  43. Walczak Zofia         -  poniedziałek 13.20 – 14.00
  44. Wiktorczyk-Dzioba Magd. - czwartek 13.30 – 14.00