zpsmuz.pl

Konkursy w roku szkolnym 2007/2008

  1. Janusz Barzyk – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym   Uczniów Szkół Muzycznych I st.          Gdańsk 2008
  2. Szymon Nehring – fortepian, wyróżnienie w XV Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim na Mazowszu - nagroda Burmistrza miasta Sochaczew w XV Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim
  3. Zoriana Mychajlenko (nauczyciel Anna Śliwa), wyróżnienie w XXXVIII Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze; IV miejsce w  IV Turnieju Młodych Skrzypków  NYSA' 2008
  4. Wiktor Modrzejewski  - III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Rodziny Grobliczów
  5. Magdalena Butrym  -  I miejsce w Regionalnym Konkursie Czytania Nut Głosem dla uczniów SM  II st.
  6. Maciej Wota   –   I nagroda w konkursie pianistycznym „Chopin dla najmłodszych” Antonin 2008  
  7. Anna Brzeska – wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. Rodziny Grobliczów
  8. Sylwia Mazur – śpiew,   wyróżnienie w II Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej
  9. Błażej Kociuban  - skrzypce,  stypendium Sapere auso (Urząd Marszałkowski Miasta Krakowa)
  10. Magdalena Chmielowiec – altówka, stypendium Sapere auso
  11. Joanna Malinowska - skrzypce,  stypendium Sapere auso
  12. Mateusz Rusowicz – trąbka,  stypendium Prezesa Rady Ministrów
  13. Mikołaj Pęcherski  - wiolonczela,  stypendium  Sapere auso
  14. Agata Jonczak (nauczyciel: Beata Zalewska),
    • I nagroda XIV Przeglądzie Uczniów Klasy Wiolonczeli w Limanowej, IV 2008 (ex eq.)
    • I miejsce Klasa Wiolonczeli - Forum Młodych Instrumentalistów - Rybnik 2008
  15. Rachela Wasilewska (nauczyciel: Beata Zalewska), I nagroda XIV Przeglądzie Uczniów Klasy Wiolonczeli w Limanowej, IV 2008  (ex eq.) oraz  III Miejsce w IX Konkursie Młodych Wiolonczelistów we Wrocławiu;   I miejsce w XII Międzynarodowym Konkursie dla instrumentów smyczkowych, Talents for Europe, Dolny Kubin (Słowacja) 2008
  16. Natalia Nowak (nauczyciel:Anna Śliwa) - wyróżnienie w XIV Przeglądzie Uczniów Klasy Skrzypiec w Limanowej,  IV 2008;  I wyróżnienie w kat. II w  I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym  dla uczniów SM I st., Wieliczka 2008
  17. Szymon Frankowski (nauczyciel marek Mieckowski IV/OSM II st.),   III miejsce, III Ogólnopolskich Spotkaniach Kontrabasowych w Mielcu, 24 IV 2008 r.
  18. Stanisław Kowalczyk (nauczyciel: Maciej Chowaniec) I wyrożnienie w kat. II w  I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym  dla uczniów SM I st., Wieliczka 2008
  19. Bartłomiej Pęcherski  (nauczyciel:Krzysztof Wojczuk) II nagroda , IX Rybnicki Festiwal  Młodych Talentów im.Ireneusza Jeszka, Rybnik 2008
  20. Weronika Karcz (nauczyciel; Anna Malinowska)  Laureatka I nagrody w  konkursie plastycznym  "Mój zabytkowy Kraków"
  21. Joanna Sochacka (nauczyciel:Mariusz Sielski) III miejsce w XVI Międzynarodowym Konkursie Piaonistycznym Fryderyka Chopina dla dzieci i młodzieży w Szafarni, 11 maj 2008 r.
  22. Natalia Kuźmicka (kl.IV/OSM II st.) laureatka Międzyszkolnych  Zawodów Matematycznych  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych woj. małopolskiego w r.szkolnym 2007/2008
  23. Antonina Paruch (kl.II/OSM I st.) I miejsce w  IV Midzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej klas II "MAT-FANEK 2008"
  24. Tomasz Kruczek (kl. VI/OSM I st.) finalista  Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego
  25. Julia Kotarba (nauczyciel: Beata Zalewska ) III Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych II stopnia, Łódź  2008,